http://www.tworczemamy.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/765507s1.jpglink
http://www.tworczemamy.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/962683s2.jpglink
http://www.tworczemamy.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/366350s3.jpglink
http://www.tworczemamy.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/149738s4.jpglink
http://www.tworczemamy.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/438644s6.jpglink
http://www.tworczemamy.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/212952s7.jpglink
http://www.tworczemamy.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/705368s8.jpglink
http://www.tworczemamy.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/226090s5.jpglink
Nasze mamy PDF Drukuj Email

 

Mam na imię Basia, jestem żoną Michała i mamą Mateusza, Szymona i Łucji. Jeszcze nie będąc matką miałam piękne wyobrażenia, jak to będzie cudownie wychowywać własne dzieci. Rzeczywistość jednak postawiła mnie przed konkretnymi małymi ludźmi, a ja niekoniecznie odnajdywałam się w mamowej codzienności. Z potrzeby serca postanowiłam zebrać inne mamy, które czuły podobnie lub mogły służyć swoim przykładem. Tak powstała grupa Twórczych Mam, której jestem wdzięczna  za nazywanie rzeczy po imieniu, za stawianie wymagań, ale także za zrozumienie.
Basia Koralewska


Mam na imię Anna, jestem  żoną Sławka i  mamą Jacka, Antosi i Emilki. Dotarłam do grupy, gdy spodziewałam się przyjścia na świat naszego trzeciego dziecka i cieszę się, że mogę w niej działać dalej- też jako mama pracująca zawodowo. Nasze spotkania mam - wspierają mnie, pozytywnie wzmacniają, czasem też pocieszają i  często  aktywizują do podejmowania kolejnych działań. To dzięki „Twórczym mamom” z dumą podśpiewuję  - „jestem mamą to moja kariera!”
Anna Mrówczyńska
Prezes zarządu


Jestem mamą długodystansową czwórki dzieci od niemowlaka do 18-latka. Pracuję zawodowa a obecnie towarzyszę mojej najmłodszej pociesze w rozwoju. Lubię przyrodę i ruch, a najbardziej jazdę konną w naszej  puszczy. Od dwóch lat moją pasję dzielę z córką.  W stowarzyszeniu od początku. Kontakt z innymi mamami pozwala mi poczuć,że nie jestem sama w mojej codzienności i moje doświadczenia i emocje nie odbiegają od "normy".

Dorota Jarząbek

Od lat jestem  szczęśliwą  żoną Romka i mamą  Ani, Piotra i Kasi, i  od długiego już czasu specjalizuję się w zarządzaniu własnym gospodarstwem domowym - jestem mamą na pełnym etacie : )  W spotkaniach Twórczych Mam uczestniczę  od samego początku . Bardzo cenię te nasze  rozmowy przy dobrej herbacie, wymianę doświadczeń, wspólne tworzenie i działania. Poznałam tutaj  i ciągle poznaję wspaniałe kobiety - matki  - i bardzo Wam dziękuję, że jesteście : )

Basia ByczkowskaJestem żoną Krzysztofa i  mamą Piotra, Zosi i Gabrysi. Na stałe z grupą Twórczych Mam związałam się dopiero po powrocie do pracy. Kiedyś ktoś mi powiedział, że zawód MAMY to najtrudniejszy zawód świata. Wśród Twórczych Mam odnalazłam osoby, które ten „zawód” wykonują i mimo wielu trudności odnajdują radość i satysfakcję z bycia MAMĄ. Wieczorne spotkania mam pracujących dają mi nie tylko wytchnienie po całym dniu, mam na myśli gimnastykę, ale pozwalają też spojrzeć na życie twórczo i duchowo.
Daniela Dulska


Niedawno pojawiła się na świecie nasza córeczka Joanna. Bardzo cieszymy się z daru bycia rodzicami. Do Twórczych Mam zaczęłam uczęszczać około dwa miesiące przed porodem córeczki, kiedy to przestałam pracować i zaczęło mi czegoś brakować. Po kilku wizytach na czwartkowych spotkaniach byłam bardzo mile zaskoczona panującą tam atmosferą, wspaniałymi (koleżeństwo, zaufanie, wzajemna pomoc i wsparcie) kobietami – mamami. Po moim krótkim stażu bycia mamą doświadczyłam już, iż macierzyństwo to nie lada wezwanie. Spotkania te bardzo dodają mi siły i pozwalają niekiedy spojrzeć na róże sprawy inaczej. Zachęcam każdą mamę do odwiedzenia nas. Dziękuję Basi, dzięki której możemy się spotykać, wspomagać, spędzać miło czas i przede wszystkim rozwijać jako kochające Mamy i żony.

Agnieszka Górczyńska

sekretarz


Kobieta wielozadaniowa: żona, mama, psycholog, prowadząca zajęcia dla dzieci i administrator strony. Twórcze Mamy spotkałam przełomowo w 2011 roku. Cieszę się, że miałam taką możliwość. Twórcze Mamy to niekończące się rozmowy kobiet - mam, uśmiechy, szereg inspiracji, w poczuciu bycia sobą. Od 2012 roku prowadzę zajęcia Twórczych Maluszków i Twórczych Starszaków. Z pomocą dzieci i ich rodziców realizuję autorskie pomysły na ciekawą zabawę. W zabawie wykorzystuję zwykłe materiały i tworzę magiczne zabawki. Angażuję wszystkie zmysły. Pracuję interaktywnie. Towarzysze dziecku w jego rozwoju, gdyż czas spędzony z dzieckiem jest bezcenny. Lubię to.
Paulina Łąkowska


Witam, mam na imię Ewelina - prywatnie jestem szczęśliwą żoną Tomka i mamą małej Rozalii, właścicielka syberyjskiego kota Filemona, miłośniczka arbuzów bez pestek, amatorka nordic - walking i spacerów z wózkiem, z zawodu jestem fizjoterapeutką i  pedagogiem specjalnym, na co dzień zaś managerem czasu wolnego mojej córki i organizatorką życia domowego. Obecnie najbardziej pasjonuje mnie rola matki, jestem towarzyszką rozwoju mojej córki, patrzę i uczę się od niej a Ona ode mnie. Trafiłam do Twórczych Mam z potrzeby słuchania, mówienia, bycia razem  i dzielenia się doświadczeniem rodzicielstwa - po prostu z potrzeby ciała i ducha! Dziękuję ze jesteście ;)

Ewelina

wiceprezes


Kiedy trafiłam do naszej grupy okazało się, że znalazłam się wśród osób podobnie myślących, z którymi mogę dzielić zarówno radość z sukcesów, jak i gorycz porażek, i to nie tylko tych na gruncie wychowawczym… Otrzymuję tu cenne rady dotyczące bycia rodzicem, mogę wzmocnić swoje ciało (gimnastyka), pobudzić umysł i zadbać o sferę duchową , ale też pogadać „od serca” i pożyczyć strój na balik. Moje starsze pociechy Staś (8) i Zosia (6), zazdroszczą 2-letniej siostrze-Uli, że może chodzić z mamą (lub tatą) na spotkania Twórczych Maluszków. Ja zaś dziękuję Wam dziewczyny, za to, że jesteście!!!
Monika Grajek-Kaczmarek


Jestem żoną, mamą, gospodynią domową. Lubię poznawać nowych ludzi. Od niedawna interesuje mnie tematyka zdrowego odżywiania, poszukuję nowych smaków w kuchni, lubię dobry film i tango argentyńskie. Od Mam niejednokrotnie usłyszałam ciepłe słowa wsparcia, chęć pomocy czy dobrą radę. Mimo różnorodności charakterów, zainteresowań i temperamentów, łączy nas chęć bycia ze sobą w czwartkowe przedpołudnia, dlatego też w ten dzień z radością wstaję i biegnę na spotkanie.
Magda


Jestem żoną Marka oraz mamą Julki, Rysia i Piotrusia. W grupie Twórczych Mam jestem już ponad 5 lat,więc wiele już razem przeżyłyśmy :) ,między innymi narodziny mojego trzeciego dziecka. I z przekonaniem muszę stwierdzić, że w grupie raźniej! Dziękuję za wszystkie miłe spotkania, twórcze działania, życzliwe wysłuchanie i wsparcie w trudniejszych chwilach oraz przyjazne środowisko dla naszych dzieci.

Anna Tomaszewska


Mam na imię Luiza. Jestem żoną Przemka i mamą dwóch wspaniałych córek: Bogusi i Helenki. Z Twórczymi Mamami jestem związana już 2,5 roku. Mimo, iż wróciłam do pracy są mi one nadal bliskie. Poznałam tu wspaniałe kobiety – matki, które są dla mnie przykładem i wsparciem.
Luiza Więckowska

 

Przyłącz się do nas!


Spotkania

czwartki, godz. 10.30

poniedziałek, godz. 20.30
(gimnastyka)

 

Twórcze maluszki

ABC Aktywnych Bobasków

wtorki godz. 10.00

 

Spotkania mają miejsce
w salce parafialnej Kaplicy
p.w. Matki Bożej Fatimskiej
w Koziegłowach

Współpraca

Grupa dla mam Macierzanka

---

Instytut Małego Dziecka im. Astrid Lindgren

Polecamy także

Szkoła rodzenia
im. M. Neugebauer
Szkoła rodzenia im. M. Neugebauer

Pobierz nasze logo

Ważne linki

PARAFIA
Parafia p.w. Matki Bożej Fatimskiej
os. Leśne 5, 62-028 Koziegłowy

URZĄD GMINY
Urząd Gminy Czerwonak
ul. Źródlana 39, 62-004 Czerwonak

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA
Spółdzielnia Mieszkaniowa im. 23 Lutego
os.Leśne 18A, 62-028 Koziegłowy

TBSy
Czerwonackie Towarzystwo Budownictwa Społecznego
os. Leśne 24C, 62-028 Koziegłowy