http://www.tworczemamy.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/765507s1.jpglink
http://www.tworczemamy.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/962683s2.jpglink
http://www.tworczemamy.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/366350s3.jpglink
http://www.tworczemamy.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/149738s4.jpglink
http://www.tworczemamy.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/438644s6.jpglink
http://www.tworczemamy.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/212952s7.jpglink
http://www.tworczemamy.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/705368s8.jpglink
http://www.tworczemamy.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/226090s5.jpglink
Katalog czasopism i książek

MIŁUJCIE SIĘ! 1 - II egz.

MIŁUJCIE SIĘ! 1 - II egz.
Wydawca: AGAPE
Rok wydania: 2010
Opis:

Czy może być bardziej optymistyczna i radosna prawda od tej, że Bóg stał się prawdziwym człowiekiem, aby zgładzić grzechy wszystkich ludzi, by zwyciężyć śmierć i szatana i zaprosić nas wszystkich do udziału w tym zwycięstwie? Cieszmy się i radujmy, bo Wcielony Bóg – Jezus Chrystus jest z nami i ogarnia nas swoją miłosierną miłością w sakramentach pokuty i Eucharystii. Objawia się jako bezbronne Niemowlę w stajni betlejemskiej. Ponieważ Miłość jest bezbronna, człowiek może Ją odrzucić i Nią wzgardzić. Natomiast wtedy, gdy człowiek Ją przyjmie i żyje według Jej wymagań, uczestniczy we wszechmocy samego Boga. Jan Paweł II pisał, że człowiek pozostaje dla siebie istotą niezrozumiałą, jeżeli tej Miłości nie doświadczy, nie uczyni Jej swoją i nie będzie miał w Niej żywego uczestnictwa.
Drodzy Czytelnicy! W ten święty, radosny czas Bożego Narodzenia ogarniamy każdą i każdego z Was naszą modlitwą, życząc, abyście z prostym i ufnym sercem, jak pasterze betlejemscy, przyjęli nowo narodzonego Jezusa do swoich serc jako jedynego Pana i Zbawiciela. „Abyście – jak apelował do nas Jan Paweł II – nie podcinali sami tych korzeni, z których wyrastamy. Proszę Was – abyście nigdy od Niego nie odstąpili, abyście nigdy nie utracili tej wolności ducha, do której On wyzwala człowieka, abyście nigdy nie wzgardzili tą Miłością, która jest największa, która się wyraziła przez krzyż, a bez której życie ludzkie nie ma korzeni ani sensu. Proszę Was o to” (Kraków, 10.06.1979 r.).
Nasza Ojczyzna przeżywa obecnie jeden z najtrudniejszych okresów w swojej historii, dlatego módlmy się za tych naszych braci i siostry, którzy żyją tak, jakby Jezusa nie było, aby uwierzyli w Chrystusa i przyjęli dar Jego miłości, aby nie ulegali demoralizacji, aby odkryli wolność, którą przynosi życie według wskazań Ewangelii i Bożych przykazań.


Dostępne: Tak
Dodano: 15.2.2011  Odsłon: 35
Powered by Sigsiu.NET